Studio szkoleniowe

Emporium. Studio szkoleniowe Emporium. Studio szkoleniowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów organizujemy regularne szkolenia w zakresie fryzjerstwa oraz wizażu. Posiadamy przestronne, w pełni wyposażone studio szkoleniowe dostosowane na potrzeby szkoleń z sektora branży „beauty”. Studio szkoleniowe posiada część wykładową i praktyczną w skład której wchodzi 7 stanowisk fryzjerskich, 3 myjnie fryzjerskie i 4 stanowiska makijażowe.
Dla naszych klientów pracujących z marką Matrix organizujemy szkolenia fryzjerskie (Trójmiasto) z zakresu aktualnych trendów, strzyżenia, koloryzacji oraz uczesań i upięć. Szkolenia prowadzone są przez oficjalnych edukatorów marki.
Osoby zainteresowane aktualnym harmonogramem szkoleń zapraszamy do śledzenia naszego fanpage:
https://pl-pl.facebook.com/emporium.trojmiasto/

Znajdują się tam dokładne informacje na temat szkolenia. Fryzjerskie Trójmiasto rozkwitnie z Emporium!

Szkolenia z zakresu wizażu kierowane są zarówno do pracowników sektora fryzjerskiego i kosmetycznego oraz do indywidualnych klientów.
Oferta obejmuje warsztaty I i II stopnia oraz jednodniowe lekcje makijażu.
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu przez:
https://pl-pl.facebook.com/KasjanaSerafinMakeUp/ lub numer 510-133-858

Zapewniamy profesjonalne i indywidualne podejście, dostęp do produktów fryzjerskich, kosmetyków i akcesoriów, własne stanowisko pracy oraz miłą atmosferę!

Istnieje możliwość wynajęcia sali szkoleniowej w celu organizacji spotkań firmowych w części wykładowej ( max. 40 osób) lub w celu przeprowadzenia szkoleń warsztatowych z branży fryzjerskiej. Rozwijaj swój zespół i wybierz profesjonalne szkolenia fryzjerskie. Trójmiasto zaprasza!

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z biurem.
biuro@emporium.com.pl
58 778-90-78