Menu
Menu Szukaj w sklepie 0 PLN
58 778 90 78 esklep@emporium.com.pl PL / PLN
Język
Waluta
Logowanie / Rejestracja
Promocja
  667 SEMILAC FLASH GALAXY BROWN&GOLD
  Towar archiwalny
  Przeglądasz ofertę archiwalną, wybrany towar jest niedostępny.

  667 SEMILAC FLASH GALAXY BROWN&GOLD

  Marka Semilac
  Dodano do porównania (1/4)
  Porównaj
  19,19 PLN / szt
  11,99 PLN
  Najniższa cena towaru, jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki.
  11,99 PLN / szt
  Sprawdź aktualne oferty w tej kategorii
  • Opis
  • Rozwiń opis
  • Opinie

  667 SEMILAC FLASH GALAXY BROWN&GOLD

   

  Semilac Flash Galaxy Brown&Gold 667 – złoty pyłek na paznokcie poruszający się w układzie planetarnym, w niedalekim sąsiedztwie gwiazdy centralnej. To jej ciepło przyczynia się do powstania gazowej, złotawej otoczki, która lśni podwójną mocą. Piękno tego pyłku na paznokcie można podziwiać bez użycia teleskopu! Pyłki Semilac Flash Galaxy w przeciwieństwie do pozostałych z naszej oferty, można wcierać zarówno na lakiery hybrydowe z warstwą dyspersyjną oraz te, które tej warstwy nie posiadają.

   

  Efekt przy wcieraniu w poszczególne rodzaje lakierów będzie się od siebie różnić.

   

  W celu uzyskania delikatniejszego zdobienia polecamy wcieranie nowych pyłków Semilac Flash Galaxy w powierzchnię pozbawioną warstwy dyspersyjnej. Jeśli chcemy stworzyć bardziej wyraźne zdobienie efektem zorzy polarnej, rekomendujemy wcieranie nowych pyłków na paznokcie Semilac Flash Galaxy w produkty z warstwą dyspersyjną. Powierzchnia dyspersyjna zapewnia mocniejsze przywieranie drobin do lakieru, z tej przyczyny gwarantuje mocniejsze zdobienie.

   

  Pyłek na paznokcie Semilac Flash Galaxy – jaki kolor? Pyłek na paznokcie Semilac Flash Galaxy może zaskoczyć Cię bogactwem barw! W zależności od swoich upodobań, możesz postawić na kolory pyłków do paznokci bardziej eleganckie lub te mniej oczywiste!

   

  Nie zapominaj także o tym, że pyłki na paznokcie Semilac możesz na siebie nakładać, uzyskując inne efekty – mnogość rozwiązań Cię zaskoczy!

   

  Pojemność: 0,5g

  • Podatek VAT 23%
  • EAN 59076513