Apis acne-stop Oczyszczająca maska z zieloną herbatą, 200ml
APIS
Opis towaru
Opis towaru
Apis acne-stop Oczyszczająca maska z zieloną herbatą
Maska oczyszczająca z czarnym błotem z Morza Martwego i zieloną herbatąto maska w postaci błotnej emulsji, która wykazuje szerokie spektrum działania oczyszczające i wygładzające. Zawiera ekstrakt z alg morskich, czarne błoto z Morza Martwego i zieloną herbatę, które głęboko oczyszczają pory skóry, absorbują zanieczyszczenia i toksyny, poprawiają mikrokrążenie i łagodzą stany zapalne.
Składniki aktywne:
♥ ekstrakt z zielonej herbaty - działa oczyszczająco i przeciwzapalnie
♥ ekstrakt z alg morskich - łagodzi podrażnienia, wzmacnia barierę ochronną skóry, intensywnie nawilża
♥ ekstrakt z kiwi - działa przeciwrodnikowo, regenerująco i wygładzająco dzięki dużej zawartości witaminy C
♥ ekstrakt z aloesu - działa nawilżająco i stymulująco na komórki skóry, działa bakteriobójczo
♥ czarne błoto z Morza Martwego - detoksykuje, oczyszcza
Sposób użycia:
Na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu nałóż maskę omijając okolice oczu i ust. Poczekaj 15-20 minut i zmyj letnią wodą. Najlepiej stosuj ją 2-3 razy w tygodniu. Pamiętaj aby po zmyciu wodą stonizować skórę. Możesz teraz zaaplikować swój ulubiony krem.
Dla uzyskania lepszego efektu użyj z tej samej linii Krem matujący do twarzy lub Home Terapis lekki krem normalizujący, antytrądzikowy z zieloną herbatą
Pojemność: 200ml
Cechy towaru
Cechy towaru
-
Podatek VAT23%
-
Waga0kg
-
Kod EAN5901810000028