Menu
Menu Szukaj w sklepie 0 PLN
58 778 90 78 esklep@emporium.com.pl PL / PLN
Język
Waluta
Logowanie / Rejestracja
Super cena
  Belleco ORGANICZNE PROTEINY JAGODOWE , duży zestaw ( Proteiny 1000 ml+ Szampon 500 ml )

  Belleco ORGANICZNE PROTEINY JAGODOWE , duży zestaw ( Proteiny 1000 ml+ Szampon 500 ml )

  Marka BELLECO
  Poleć towar
  Zapytaj o towar
  Zapytaj o cenę
  Porównaj
  Dodano do porównania (1/4)
  Porównaj
  • Opis
  • Rozwiń opis
  • Opinie

  Belleco ORGANICZNE PROTEINY JAGODOWE , duży zestaw ( Proteiny 1000 ml+ Szampon 500 ml )

   

  W celu zakupu produktów profesjonalnych marki Belleco prosimy o kontakt:

  58 778-90 71 lub esklep@emporium.com.pl

   

  Zestaw zawiera:

  • Belleco Blueberry Proteins - szampon oczyszczający 500ml /krok1
  • Belleco Blueberry Proteins - organiczne proteiny 1000ml /krok 2 

   

  Produkt wyłącznie do użytku profesjonalnego!

   

  Dostepny w dwóch wariantach:

   

  Belleco ORGANICZNE PROTEINY JAGODOWE to wyjatkowy i nowoczesny zabieg prostujący i wygładzający włosy. Oparta na kwasach i wyciągach roślinnych formuła zabiegu wypełnia ubytki we włosach regenerując uszkodzone wiązania i jednoczesnie mocno uelastyczniając włos. Dodatkowo domyka łuskę włosa oraz nadaje piękny naturalny połysk.

  Kremowa, wzbogacona o substancje nawilżające formuła, dodatkowo zawiera mocny, zimny niebiesko – fioletowy pigment, który zapobiega ocieplaniu się odcieni podczas zabiegów. Idealnie sprawdzi się do prostowania włosów delikatnych jako samodzielny zabieg lub w mieszance z Belleco ORGANICZNYMI CYTRYNOWYMI PROTEINAMI.

   

  Bardzo ważne przed rozpoczęciem zabiegu Belleco Organiczne Proteiny jest wykonanie testu mokrego włosa, który pozwoli nam ocenić czy kondycja włosa pozwala na wykonanie zabiegu prostującego. Jeśli mokry włos pod wpływem rozciągania karbuje się, wówczas nie powinniśmy przystępować do zabiegu prostującego. W takim przypadku wspaniale sprawdzi się Belleco B o t o x Kokosowy lub Belleco B o t o x Ananasowy.

   

  KROK 1

  BELLECO SZAMPON OCZYSZCZAJĄCY

   

  – Umyj włosy szamponem oczyszczającym Belleco dołączonym do zestawu. Szampon rozprowadź równomiernie na wilgotne włosy, delikatnie masuj, aż powstanie gęsta piana. Dokładnie spłucz. W razie potrzeby powtórz proces. Szampon przed użyciem należy mocno wstrząsnąć. Myjemy włosy 1-2 razy do czasu aż poczujemy, że włos się otworzył. Jeśli włosy są mocno brudne lub tłuste pierwsze mycie wykonaj zwykłym szamponem. Szampon Belleco się nie pieni – jest to normalne zjawisko.

   

  – Po spłukaniu włosów odsączamy je w ręcznik i suszymy w 90%

   

  KROK 2

  BELLECO LEMON ORGANIC PROTEINS lub BLUEBERRY PROTEINS

   

  – Butelkę z proteinami Belleco należy bardzo dokładnie wstrząsnąć. Płyn proteinowy szczególnie w przypadku Cytrynowych protein Belleco rozwarstwia się i cięższe składniki opadają na dno, dlatego wymieszanie produktu jest bardzo ważne, by produkt właściwie zadziałał.

   

  – Proteiny cytrynowe i jagodowe Belleco mimo różnicy w konsystencji można ze sobą mieszać do jednego zabiegu w dowolnych proporcjach. ( Mieszanie jest szczególnie zalecane przy blondach )

   

  – Aplikuj produkt proteinowy 1 – 2 cm od nasady, na całą długość włosów. Staraj się dokładnie rozprowadzić produkt dłońmi, wmasowuj we włos jednocześnie unikając powstania piany.

   

  – Jeśli mamy do czynienia z mocniej zniszczonymi, uwrażliwionymi końcami tuż przed nałożeniem produktu zwilżamy je rozpylaczem mocniej niż pozostałą część włosów.

   

  – Na włosach blond, rozjaśnianych i delikatnych pozostaw produkt na 30 minut, przy włosach normalnych i średnich na 40 minut, a w przypadku włosów bardzo grubych i i afro na 50 do 60 minut.

   

  – Po zakończeniu czasu aplikacji delikatnie spłukujemy nadmiar produktu z włosa z użyciem chłodnej lub lekko ciepłej wody tylko na linii skroni przeciągając źródło wody jednym szybkim ruchem od ucha do ucha, następnie ściągamy nadmiar dłońmi i papierowym ręcznikiem

   

  – Suszymy włosy w 100% bez użycia szczotki. Nigdy nie przystępujemy do prostowania wilgotnych włosów.

   

  – Podczas suszenia i przy wprasowywaniu włosy mogą być dość mocno obciążone – jest to normalne zjawisko, które znika po pierwszym myciu.

   

  – Po wysuszeniu włosy separujemy na bardzo cienkie pasma i bardzo powoli i dokładnie wprasowujemy produkt, aż do uzyskania połysku. Min. 10 – max 20 razy.

   

  – Konieczne jest używanie tytanowej prostownicy im szersze płytki tym sprawniejsza jest praca. Rekomendujemy Prostownicę Belleco. Temperaturę i ilość przeciągnięć prostownicą dostosowujemy do typu i kondycji włosa: Jeśli włosy kręcą się mocno od nasady można wykonać 10 szybkich przeciągnięć 1 do 10 cm od nasady.

   

  – Włosy rozjaśniane, cienkie, delikatne, wysoko porowate, mocno uwrażliwione, puszące się lub lekkie fale: 150-170 stopni, ok 12-14 przeciągnięć, produkt trzymany 30 minut

   

  – Włosy rozjaśniane, grube, fale lub kręcone 180 stopni, około 14-16 przeciągnięć, produkt trzymamy 35-40 minut

   

  – Włosy średnio porowate, średnio uwrażliwione, puszące się, falowane lub kręcone: 16-18 przeciągnięć 180-190 stopni (farbowane 18-20 przeciągnięć 190-210 stopni (dziewicze), produkt trzymany 40-50 minut

   

  – Włosy grube, mocne loki, kędzierzawe, dziewicze: do 230 stopni, produkt trzymany 50-60 minut

   

  – Pierwsze mycie włosów po 48 godzinach powinno być wykonane bardzo dokładnie. (Zalecamy umówienie na pierwsze mycie w Salonie). Włosy powinny być też starannie wypłukane z szamponu i zaaplikowanej odżywki. Jeśli nie będą dokładnie wypłukane do kolejnego mycia mogą być sztywne.

   

  – W sytuacjach, gdy włosy nie mają mocnego skrętu i mamy pewność, że produkt proteinowy Belleco został odpowiednio wprasowany możliwe jest umycie włosów od razu po zabiegu. Należy odczekać 15 min od zakończenia prostowania i wykonać mycie szamponem nawilżającym Belleco Hydrant Shampoo, następnie nałożyć maskę Belleco Hydrant Mask, pozostawić na ok 5 min, spłukać i suszyć włosy suszarką. Przy poprawnie wykonanym zabiegu włosy powinny być proste bez modelowania. Mycie od razu po zabiegu zalecamy szczególnie przy użyciu Jagodowych – niebieskich protein, by nie dopuścić do zbyt mocnego zapigmentowania jasnych włosów.

   

  – Jeśli decydujemy się na mycie włosów po 48h od zabiegu bardzo ważne jest, by nie wydłużać tego czasu i nie poddawać włosa na działanie produktów dłużej niż 48 godzin.

   

  – Ważna jest domowa pielęgnacja po zabiegu. Przy właściwej pielęgnacji trwałość zabiegu sięga nawet 6 miesięcy. Używanie szamponów i odżywek z nieodpowiednim agresywnym składem, czy stosowanie szamponów oczyszczających lub fioletowych znacznie skraca i niweczy efekt zabiegu.

   

  – Należy uprzedzić klientkę, że wprowadzone we włos substancje są termo aktywne i ich działanie aktywuje się pod wpływem ciepła. Dlatego ważne jest by po zabiegu włosy były suszone suszarką z ciepłym powietrzem.

   

  – By wydłużyć efekt działania zabiegu warto raz na 2-3 tyg. Stosować odżywcze proteinowe ampułki Belleco.

   

  – Koloryzację wykonujemy zawsze 5-7 dni po zabiegu proteinowym.

   

  – Rozjaśnianie w znacznym stopniu niszczy dobroczynny efekt zabiegu, dlatego też zalecamy wykonywać najpierw rozjaśnianie, a ok 2 tygodnie po rozjaśnianiu zabieg proteinowy.

   

  KROK 3

  SZAMPON OCZYSZCZAJĄCY

  – Użyj zestawu do domowej pielęgnacji Belleco: Szamponu nawilżającego i maski nawilżającej.

   

   

  • Podatek VAT 23%
  • Waga 1,6300 kg
  • EAN 2019275207739